Kolor biały jest symbolem niewinności i nowego początku – jest barwą aniołów. Nie bez przyczyny umieściłam biel w nazwie mojej działalności.

Witam Cię w świecie Białej Pętelki- miejscem, które ma symbolizować dobry początek- otulony akompaniamentem zrozumienia, miłości oraz empatii na małego człowieka. Zapraszam Cię do przestrzeni, której misją jest towarzyszenie dziecku podczas wędrówki zwanej rozwojem a nawet szerzej- życiem 🙂

Nazywam się Milena Wojciechowska-Pabin, jestem terapeutką, pedagożką i diagnostą. Jestem osobą wysoko wrażliwą- kiedyś myślałam, że to moja słaba strona, dziś wiem, że dzięki temu patrzę na dziecko przez pryzmat jego potrzeb oraz zrozumienia, nie zaś zaburzeń czy problemów.

Jestem mamą dwóch wspaniałych wojowniczek urodzonych przedwcześnie. Na swoim koncie mam sporo wartościowych kursów czy szkoleń, jednak, to bycie mamą zaopatrzyło mnie w dodatkowe moce 🙂

Żadne szkolenie, choćby najdroższe i poprowadzone przez najwybitniejszych specjalistów- nie doposażyłoby mnie w zrozumienie, empatię oraz współodczuwanie tak bardzo jak bycie rodzicem. To był ten brakujący element, mój osobisty puzzel w tej całej układance bycia terapeutą.

W swojej pracy cenię sobie kooperację z innymi specjalistami. Przypominają mi, jak ważne są synergia oraz współpraca w dostrzeganiu potrzeb dziecka. Niezależnie od prowadzonej terapii, dla mnie najważniejsza jest interakcja oraz współdziałanie z rodziną dziecka.

Pracuję z dziećmi od urodzenia wzwyż 🙂 W moim programie największą rolę odgrywa profilaktyka sensoryczna, dlatego w ofercie dla rodziców najmłodszych dzieci, bądź dzieci które gorzej radzą sobie z adaptacją w nowym miejscu- świadczę wizyty z dojazdem do domu realizując program domowy.

Muzyka to moje sacrum. Działa na mnie kojąco i regulująco, tak samo jak śpiew i ukulele 🙂 wykorzystuje te niezwykłe narzędzia w swojej pracy.

Drogi rodzicu, jeśli chcesz skonsultować zachowania i uszczegółowić potrzeby Twojego dziecka, które potrzebuje pomocy i wsparcia w zakresie samoregulacji serdecznie zapraszam.